Kategorie: oznámení

Nová povídka?

Harry Potter

Nová stránka 1

 

 

Vážení čtenáři, autoři, přátelé,

Je to už zase dlouhá doba od posledního oznámení a mnoho, mnoho let od té doby, kdy jsem chtěl oznámit něco podobného. Nevím, jak to vidíte vy či jestli jsem já jenom zaujatý, ale celý tenhle náš „kult“ čtenářů a autorů fanfikcí pomalu umírá. Každý další díl Lepšího života čte méně lidí, komentářů je méně a jsou mnohem kratší.

Proto mě napadlo toto, jak znovu trošku nastartovat tyto stránky (a možná jiné). Napíšu nějakou povídku na Harryho Pottera, aby ti, co sem chodí z nostalgie na Pactum Purgamen, mohli vidět, že se (snad) moje psaní zlepšilo. Chci ale vidět, co si o tom myslíte vy. Kolik je tu lidí, co něco takového chce vidět? Zde pod tímto oznámení nechám volné působnosti. Můžete napsat něco, co byste chtěli vidět v povídce nebo napsat, co si myslíte o mém psaní Harryho, či co si myslíte o mém psaní celkově. A pokud si nebudu mít co v komentářích přečíst, aspoň budu vědět, že mám zůstat u Lepšího života.

S pozdravem Amren

 

 

 

 

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Rozhodně bych byl pro, kdyby jsi něco o Harrym napsal. Po dlouhé době jsem se zase vrátil ke čtení Potterovských povídek a nemůžu najít nic kvalitního, co by mě zaujalo.

, :) odpovědět

Teším sa na vsetko

,   odpovědět

Berry: Třeba existuje nějaká alternativní realita, kde PP moje já dopsalo, docela i já bych rád viděl, co se mu s tím dílem podařilo, v tomhle světě ale toto nejspíš nehrozí. Je sice pár lidí, co navázalo na 5 let+ starou povídku, ale to byli jiné povídky, než je Pactum, jedna věc je navázat na nějaký volný příběh a druhá na něco, co má téměř tisíc A4.
One shot story to nebude, pokusím se to napsat tak v 5-6 kapitolách, nevím... je to složité, času s prací už není tolik, takže nevím, kdy co vyjde a jestli to vůbec napíšu celé, jsem ale samozřejmě rád, že můj fanoušek zůstáváš a že si přečteš i toto, nic jiného si jako autor nemůžu ani přát 1.
PS: klidně se někdy ozvi na Skypu nebo tak něco 5

Yami-san: A funguje ten bait? 5 Ne snad víš, že takovýhle nejsem, o komentáře stojím dost, ale ne natolik abych si něco vymýšlel :D. Každopádně první kapitola je tak nějak napsaná, takže už to není jen výmysl, ale má to nějaký základ, jestli to bude mít někdy i něco víc, to ukáže asi čas a odezva lidí.

Bamby33: Pokusím se stále vydávat LŽ jednou za měsíc nebo něco okolo tohoto data, tohle by bylo rychlejší (i když rychlejší... dejme tomu 6 kapitol = 6 měsíců, takže minimálně do Vánoc je co dělat 5 ). Jestli budeš spokojen, budu jen rád samozřejmě. Co se týče 4. ročníku, tak na FF.netu je to jedna z nejoblíbenějších věcí. Buď lidé začínají odznovu (první ročník = Harry v jiné koleji, Harry s jinými přáteli, Harry silný/inteligentní a tak) nebo čtvrtý ročník (minimálně proto, aby Sirius žil nebo mohli změnit Tři úkoly a nebo použít Fleur 5) jestli umíš anglicky doporučuji "jbern" a jeho "Lie I´ve lived" nebo jak to přesně je, asi moje nejoblíbenější povídka.

, - odpovědět

Čau Amren, když budeš dál vydávat LP v obvyklé době a občas to dokořeníš Potterem, tak budu nadmíru spokojen :) jaký povídky jsou v cz o HP ze 4 roku ?

odpověděl(a)

Ježiš co jsem to napsal 8 8 myslel jsem Lž

, Hm odpovědět

Podle mě žádná nová povídka není a tohle je jen bait na lidi, co normálně nepíšou komentáře 5 5 tedy bait na mě 1

, JO odpovědět

Nejsem pro novou povídku. Jsem pro dopsaní konce PP. #mychcemePP
Ale teď vážně, tvé psaní má osobité kouzlo, vždy si rád přečtu tvé díla, klidně i několikrát dokola. Umíš skvěle popsat napětí dramatických chvil či ne zrovna skvělé okamžiky hlavního hrdiny. I kdyby to byla ,,one-shot story'' rozhodně by stála za to.
Btw. vždy jsem byl fanda tvé práce ale to snad víš.

,   odpovědět

nordzi: Plán pochopitelně je, neočekávejte ale něco extra dlouhého, na to už není doba a zvlášť když mám rozepsaný Lepší život. Každopádně povídka by měla být ze 4. ročníku, takovéto typické "pohár tří kouzelnických škol tisíckrát jinak" protože těch povídek v AJ je přece jenom dost. Pokusím se tomu ale pochopitelně dát své kouzlo a ty věci, pro které sem čtenáři stále chodí.

Kata: To jsem rád, že toto slyším. Jsem i rád, že jsi nevybíravá, pokusím se tedy dál pokračovat v psaní alespoň něčeho :)

subix: V tom případě ti stačí sem přijít jednou za půl roku, když čteš 5 kapitol naráz :D. Teď ale vážně, děkuji za sdělení toho, co máš rád, myslím, že dost toho splňuje Pactum Purgamen (když trošku snížíš své požadavky ;) ) Tuto povídku se budu snažit udělat spíše možná trošku do toho humornějšího typu. Lepší život také začal humorně, ale jakmile začnou boje, už není moc času na legraci a mě to i trošku chybí. Každopádně budu rád, jestli když to vydám, mi na to řekneš svůj názor 1

Anonym: Děkuji, i takovýto názor mě moc potěšil, budu se tedy snažit alespoň něco přidávat

Anonym2: To o tom, že si každá povídka najde svého fanouška je určitě pravda, ale jestliže chceš komentáře a udělat radost co nejvíce lidem, nemůžeš začít psát něco, co by bavilo 5 lidí nebo můžeš, ale je jasné, jak by to dopadlo. Každopádně je jasné, že budu psát jenom tehdy, jestli mě to bude bavit, až mě to přestane bavit, asi budu nucen se s tím vším rozloučit.

Alois: Děkuji za tvůj názor, velice si ho cením, protože je stále nádherné číst, že si někdo užívá mé první hlavní povídky. Ale jestliže si nalijeme čistého vína, tak každý objektivní člověk musí přiznat, že ta povídka má spousty chyb. Psal jsem jí v době, kdy mé znalosti pocházeli z dávného pozorování filmů a čeho jsem si přečetl ve fanfikci, takže se 90% postav choval naprosto špatně. Percy a ministr co jsou ihned kamarádi, Ron a Weasley rodina se chovají nepřátelsky, povětšinu času divná Hermiona, nelogičnost v příběhu, typické klišé "Harry dostane bohatství" a mnoho mnoho dalšího. Tohle vše a samozřejmě to, že už vůbec nemám zdání, co jsem s tím příběhem chtěl dělat, mi říká, že se k tomu nechci ani vrátit. Neříkám, že ten příběh je odpad, ale musel bych ho z ohromné části předělat, abych s ním byl spokojen natolik, abych mu dal pokračování a na to v tenhle moment není čas, síla a ani vlastně chuť.

odpověděl(a)

Awechen: To rád slyším, že se na něco nového těšíš. Tohle je přesně ten důvod, proč o psaní nové povídky přemýšlím, aby se tu zase objevili staří čtenáři a společně se mnou se trošku projeli na vlně nostalgie a zavzpomínali na to, jaké to bylo před 7 lety nebo kolika. Děkuji samozřejmě i za pochvalu 1.

Kugo: Těch fanoušků bude dle mého už čím dál méně, ale to si myslím, že oba zjistíme tehdy, až se tu nějaký ten díl objeví, tak kolik bude čtenářů a kolik bude komentářů. Možná se mýlím a lidi mi "urvou" ruce za novou povídku, budu mít vše, co jsem od toho chtěl a zase mi to vleje do žil novou krev... nebo se tak nestane a já zůstanu u Lepšího života, pokusím se ale sem furt něco dávat, aby tato stránka nezemřela jako 90% ostatních.

, - odpovědět

Nová povídka?? Jsem pro všema deseti. A souhlasím s tebou že to na České scéně fanfikce poslední dobou dost upadá takže nová povídka přijde k chuti snad každému kdo je aspoň trochu fanoušek světa HP.

, - odpovědět

Nová HP povídka od tebe? Bylo by to super, píšeš skvěle a já bych si od tebe s radostí přečetl zase ně co ze světa HP 1

, - odpovědět

Ahoj,
nevim, proř začínat novou povídku, když tu máš rozepsanou jednu z nejlepších HP povídek na český scéně.

, - odpovědět

Oznámení zní velice lákavě, ale ať už budeš psát ze světa HP nebo Naruta... je také důležité, aby to bavilo i tebe ;) Však každá povídka si svého fanouška najde.

, - odpovědět

Ráda si přečtu od tebe vše co napíšeš, ať už je to na Naruta nebo Pottera 1

, xxx odpovědět

Vždy tu rád zavítam... bohužial už nemám tolko času takže ked mám volnejšie prečítam tak 5 kapitol naraz. Novu poviedku k Harry potterovi by som ocenil,píšeš pekne a s významom takže by to bolo fajn. Podla môjho gusta mám rád rychlejšie poviedky kde je potter temný,spolieha sa len na seba,venuje sa čiernej magii a nieje ustrašenec... tiež maká na sebe,zlepšuje sa. Také poviedky maju na našej scéne celkom uspech. ALe je natebe čo napíšeš,prečítam si to aj tak. :D Dík moc že aspon ty pravidelne pridávaš niečo na čítanie :).

, :) odpovědět

Od tebe bude radost si přečíst cokoliv... Ať už to bude Lepší život nebi cokoliv jiného...

, povidka odpovědět

TO by bolo SUPER.. vzdy si rad precitam poviedky od teba. :D ak by si stym zacal bolo by to super.. A uz vies aj aku priblizne by si chcel pisat?